IFE

Technolog

Máte zkušenosti v oblasti strojírenských technologií? Rádi byste využili svých znalostí při náročné a
odpovědné práci pro nadnárodní strojírenskou společnost? Pro montážní segment hledáme kolegyni/kolegu na pozici Technologa.

Pracovní náplň:

- Zavádění nových projektů do výroby
- Aktivní účast na FAI (přejímky prvních kusů) - komunikace s projektovými vedoucími a zákazníky v cizím jazyce
- Spolupráce na vývoji a výrobě nových výrobních prostředků a zařízení
- Optimalizace technologických procesů
- Spolupráce na implementaci, realizaci a rozvoji lean metod a nástrojů s cílem dosahování KPI
- Tvorba pracovních postupů, předpisů a další dokumentace včetně proškolování výrobního personálu

Co je potřeba:

- Odborné znalosti min. na úrovni SŠ vzdělání v oblasti strojírenské technologie
- Úspěšná praxe ve výrobní společnosti v oblasti technologie nebo procesního inženýrství
- Znalost Aj nebo Nj - schopnost samostatně komunikovat technologická řešení v cizím jazyce
- Praktické zkušenosti s Pro/E, AutoCad a SAP výhodou

Nabízíme:

- Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti
- Flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Moderní technické vybavení, nadstandardní pracovní prostředí
- Zázemí mezinárodního koncernu Knorr-Bremse

Kontakt

IFE-CR,a.s.
Ondřej Flanderka
Telefon: 703 155 259