IFE

Specialista lakování

Máte zkušenosti v oblasti lakování? Rádi byste využili svých znalostí při náročné a odpovědné práci pro nadnárodní strojírenskou společnost?
Specialista lakování se u nás věnuje oblasti lakování a dalších povrchových úprav na dveřních křídlech (mokré a práškové lakování, elektrogalvanické pokovení, eloxování, černění apod.). Tyto procesy jsou zajišťovány v kooperacích, mokré lakování je částečně prováděno v naší nové interní lakovně.

Pracovní náplň:

- Tvorba lakovacích předpisů a související dokumentace
- Práce v laboratoři - korozní testy
- Účast na interních a externích zákaznických auditech a přejímkách
- Školení pracovníků výroby i dodavatelů
- Příprava podkladů pro řešení zákaznických reklamací a reklamací dodavatele
- Provádění auditů a hodnocení dodavatelů

Co je potřeba:

- Znalosti a dovednosti na úrovni VŠ - obor povrchové úpravy, strojírenská technologie apod.
- Úspěšná praxe v oboru ve výrobní společnosti (znalost technologie a procesu lakování)
- Schopnost komunikovat v anglickém nebo německém jazyce
- MS Office uživatelsky (MS Excel pokročile)
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme:

- Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti
- Zázemí mezinárodního koncernu Knorr-Bremse
- 25 dní dovolené
- Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
- Profesní a jazykové vzdělávání
- Dotované závodní stravování
- Bezplatnou dopravu do CT parku
- Firemní společenské a sportovní aktivity

Kontakt

IFE-CR,a.s.
Ondřej Flanderka
Telefon: 703 155 259