IFE

Hledáme hrdiny 21. století, kteří s námi posunou možnosti kolejové dopravy dál. Nabízíme dlouhodobou jistotu zaměstnání v železničním průmyslu, práci bez stereotypu a stabilitu německého koncernu Knorr-Bremse.

Pracovní příležitosti

Zde můžete najít nabídku pracovních příležitostí v IFE-CR, a.s. v Modřicích. Pokud máte zájem o některou z nabízených pozic a splňujete požadavky u ní uvedené, prosím odpovězte na kontaktní e-mail u konkrétní pracovní nabídky.

Pro doložení kvalifikace uchazečů o práci uznáváme i Osvědčení o profesní kvalifikaci dle Národní soustavy kvalifikací NSK.

Snažíme se dělat maximum pro to, abychom odpověděli na všechny zaslané žádosti o zaměstnání. Očekávejte naši odpověď do 15ti pracovních dnů od zaslání životopisu. Pokud byste reakci na Vaši žádost od nás neobdrželi, můžete se samozřejmě informovat telefonicky.

Pokud jste zde nenašli vhodnou pracovní nabídku, prosím odešlete svůj životopis spolu se souhlasem o uchování Vašich osobních dat na adresu kariera@knorr-bremse.com. Zařadíme Vás do naší databáze životopisů a v případě vhodné nabídky Vás budeme kontaktovat.

S Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu se Zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Těšíme se na vaše reakce!